Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clerc

Është emri yt Clerc? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:clark
Djem me tinguj të ngjashëm:Clark, Clarke, Clerk, Clarck, Clarus, Cleirach, Celeres, Clares
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clariss, Claris, Clarisa, Clarisse, Clarice, Cloris, Clarrisa, Clarissa
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Clerc's në Facebook. Pozicioni #226957
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ClercPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clerc? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clerc? Voto për emrin tënd