Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clarice

Është emri yt Clarice? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Clara
Djem me tinguj të ngjashëm:Clark, Clarke, Clerk, Clerc, Clarck, Clarus, Cleirach, Celeres
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clariss, Claris, Clarisa, Clarisse, Cloris, Clarrisa, Clarissa, Clairys
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17700 Clarice's në Facebook. Pozicioni #3745
Kategoritë:
Komente nga ClaricePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clarice? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clarice? Voto për emrin tënd