Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clara

Është emri yt Clara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Chiara, Claar, Claartje, Clair, Claire, Clairette, Clare, Clarice, Clarien, Clarietje, Clarina, Clarine, Clarinus, Clarissa, Clarisse, Clarita, Clarus, Klaarke, Klaartje, Klaerke, Klaertsje, Klara, Kläre, Klarie, Klariska, Klary
Djem me tinguj të ngjashëm:Clarey, Collyer, Cliry, Collier, Colyer, Ceallair, Cleary, Colier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clariee, Clare, Claire, Clar, Clary, Cleora, Chockolar, Clarry
Vlerësimi:
4.5/5
yje 390 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 293 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 291 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 289 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 360 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 355 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 103835 Clara's në Facebook. Pozicioni #918
Kategoritë:Emrat Katalonje - Top 100 danez emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 Catalonian emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë
Komente nga ClaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clara? Voto për emrin tënd