Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clariee

Është emri yt Clariee? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Clarey, Collyer, Cliry, Collier, Colyer, Ceallair, Cleary, Colier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clare, Claire, Clar, Clary, Cleora, Chockolar, Clarry, Çağlar
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Clariee's në Facebook. Pozicioni #3855551
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ClarieePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clariee? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clariee? Voto për emrin tënd