Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Collier

Është emri yt Collier? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Clarey, Collyer, Cliry, Colyer, Ceallair, Cleary, Colier, Cuyler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clariee, Clare, Claire, Clar, Clary, Cleora, Chockolar, Clarry
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1440 Collier's në Facebook. Pozicioni #26237
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga CollierPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Collier? Voto për emrin tënd


Është emri yt Collier? Voto për emrin tënd