Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clare

Është emri yt Clare? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Clara
Variante:Kalea, Klarika
Djem me tinguj të ngjashëm:Clarey, Collyer, Cliry, Collier, Colyer, Ceallair, Cleary, Colier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clariee, Claire, Clar, Clary, Cleora, Chockolar, Clarry, Çağlar
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 154480 Clare's në Facebook. Pozicioni #646
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1895
Komente nga ClarePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clare? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clare? Voto për emrin tënd