Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klariska

Është emri yt Klariska? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Clara
Djem me tinguj të ngjashëm:Klark, Kjell Erik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klarisza, Klarysa, Klarika, Klaarke, Klaerke, Klarissa, Klarieke, Klárka
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Klariska's në Facebook. Pozicioni #2948676
Kategoritë:
Komente nga KlariskaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klariska? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klariska? Voto për emrin tënd