Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klark

Është emri yt Klark? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:clerec
Djem me tinguj të ngjashëm:Kjell Erik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klarisza, Klarysa, Klarika, Klaarke, Klaerke, Klarissa, Klariska, Klarieke
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1390 Klark's në Facebook. Pozicioni #26898
Kategoritë:Emrat greke - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga KlarkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klark? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klark? Voto për emrin tënd