Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Klarisza

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Klarisza.
Është emri yt Klarisza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klark, Kjell Erik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klarysa, Klarika, Klaarke, Klaerke, Klarissa, Klariska, Klarieke, Klárka
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Klarisza's në Facebook. Pozicioni #1123658
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga KlariszaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klarisza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klarisza? Voto për emrin tënd