Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Klarysa

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Klarysa.
Është emri yt Klarysa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klark, Kjell Erik
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klarisza, Klarika, Klaarke, Klaerke, Klarissa, Klariska, Klarieke, Klárka
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Klarysa's në Facebook. Pozicioni #325014
Kategoritë:Emrat kroate
Komente nga KlarysaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klarysa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klarysa? Voto për emrin tënd