Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klara

Është emri yt Klara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Clara
Djem me tinguj të ngjashëm:Kesler, Keller, Kylar, Keiler, Kalari, Klaar, Kyler, Keyler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klari, Kalare, Klary, Klaara, Kayllara, Kolora, Kalara, Kläre
Vlerësimi:
4.5/5
yje 244 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 159 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 159 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 159 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 230 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 230 vota
Pseudonime:Kitty
Emrat e vëllezërve:Ardit
Emrat e motrave:Evisa, Blerta, Ami
Facebook:

+/- 11550 Klara's në Facebook. Pozicioni #5261
Kategoritë: - Emrat hungareze - Top 100 çek emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 slloven emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore çek emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga KlaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klara? Voto për emrin tënd