Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Klari

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Klari.
Është emri yt Klari? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kesler, Keller, Kylar, Keiler, Kalari, Klaar, Kyler, Keyler
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klara, Kalare, Klary, Klaara, Kayllara, Kolora, Kalara, Kläre
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 210 Klari's në Facebook. Pozicioni #105737
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga KlariPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klari? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klari? Voto për emrin tënd