Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clair

Është emri yt Clair? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Clara
Djem me tinguj të ngjashëm:Clarey, Collyer, Cliry, Collier, Colyer, Ceallair, Cleary, Colier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clariee, Clare, Claire, Clar, Clary, Cleora, Chockolar, Clarry
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24225 Clair's në Facebook. Pozicioni #2915
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1956
Komente nga ClairPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clair? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clair? Voto për emrin tënd