Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Claris

Është emri yt Claris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Clark, Clarke, Clerk, Clerc, Clarck, Clarus, Cleirach, Celeres
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clariss, Clarisa, Clarisse, Cloris, Clarice, Clarrisa, Clarissa, Clairys
Vlerësimi:
5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2370 Claris's në Facebook. Pozicioni #18128
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Po emrat
Komente nga ClarisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Claris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Claris? Voto për emrin tënd