Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Clark

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Clark.
Është emri yt Clark? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Clarke, Clerk, Clerc, Clarck, Clarus, Cleirach, Celeres, Clares
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clariss, Claris, Clarisa, Clarisse, Clarice, Cloris, Clarrisa, Clarissa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 63045 Clark's në Facebook. Pozicioni #1382
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1881
Komente nga ClarkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clark? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clark? Voto për emrin tënd