Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melis

Është emri yt Melis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aemilius
Djem me tinguj të ngjashëm:Malik, Melos, Milos, Miles, Moloch, Myles, Milas, Miloje
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melisa, Malika, Melika, Melissa, Monalisa, Melisa Öykü, Melosa, Malzk
Vlerësimi:
4.5/5
yje 80 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 77 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Klevisa
Facebook:

+/- 6165 Melis's në Facebook. Pozicioni #8670
Kategoritë:Emrat Holandez - Top 100 turk emrat - Top 100 rusisht emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rusisht emrat boy - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Melis


Melis ( 38 vjeç) 2017-07-08
Kuptimi i emrin Melisa

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melis? Voto për emrin tënd