Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Milos

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Milos.
Është emri yt Milos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Hiri i Perëndisë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Malik, Melos, Melis, Miles, Moloch, Myles, Milas, Miloje
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melisa, Malika, Melika, Melissa, Monalisa, Melisa Öykü, Melosa, Malzk
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 38620 Milos's në Facebook. Pozicioni #2002
Kategoritë: - Emrat sllovake - Popullore suedez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga MilosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Milos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Milos? Voto për emrin tënd