Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Maura

Është emri yt Maura? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maurus
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Moira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 107 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 91 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29545 Maura's në Facebook. Pozicioni #2484
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga MauraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Maura? Voto për emrin tënd


Është emri yt Maura? Voto për emrin tënd