Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fatima

Është emri yt Fatima? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Fatimah
Variante:Fatma
Djem me tinguj të ngjashëm:Faton, Fedon, Fathan, Faeden, Feddan, Fateen, Fattan, Faethon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatime, Fidan, Fatma, Fatina, Fotini, Fatin, Fatinah, Fatimah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 202 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 131 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 132 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 130 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 188 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 188 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 144340 Fatima's në Facebook. Pozicioni #684
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat popullore maroken - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore arab emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Pakistan
Komente nga FatimaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fatima? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fatima? Voto për emrin tënd