Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Kerta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Kerta.
Është emri yt Kerta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luftëtar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kurt, Kort, Kirt, Kurdo, Korado, Kereti, Khortdad, Kouert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaqurota, Kerttu, Kirti, Karita, Kirataya, Krrd, Kuroda, Kritiya
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Kerta's në Facebook. Pozicioni #204293
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KertaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kerta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kerta? Voto për emrin tënd