Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kurt

Është emri yt Kurt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Koenraad
Djem me tinguj të ngjashëm:Kort, Kirt, Kurdo, Korado, Kereti, Khortdad, Kouert, Kirito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaqurota, Kerttu, Kerta, Kirti, Karita, Kirataya, Krrd, Kuroda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 52 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 189805 Kurt's në Facebook. Pozicioni #531
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore Thai emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore Kannada emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1963
Komente nga KurtPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kurt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kurt? Voto për emrin tënd