Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Koenraad

Është emri yt Koenraad? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Coenraad, Coert, Con, Conrad, Conrada, Conradino, Corrado, Koenderika, Koendert, Konrad, Konrada, Kouert, Kuinder, Kunard, Kunz, Kurt
Djem me tinguj të ngjashëm:Konrad, Kennard, Konrad., Kinnard, Kanrad, Kenward, Konraad, Kunard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kuonrada, Kinneret, Kamareta, Konrada, Ko Gwen Henriette, Kennert, Kineret, Kaia Naeema Ridho
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 270 Koenraad's në Facebook. Pozicioni #87958
Kategoritë:emrat aa - Emra gjermanë
Komente nga KoenraadPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Koenraad? Voto për emrin tënd


Është emri yt Koenraad? Voto për emrin tënd