Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kinneret

Është emri yt Kinneret? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Koenraad, Konrad, Kennard, Konrad., Kinnard, Kanrad, Kenward, Konraad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kuonrada, Kamareta, Konrada, Ko Gwen Henriette, Kennert, Kineret, Kaia Naeema Ridho
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 370 Kinneret's në Facebook. Pozicioni #70161
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga KinneretPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kinneret? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kinneret? Voto për emrin tënd