Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kuonrada

Është emri yt Kuonrada? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Koenraad, Konrad, Kennard, Konrad., Kinnard, Kanrad, Kenward, Konraad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kinneret, Kamareta, Konrada, Ko Gwen Henriette, Kennert, Kineret, Kaia Naeema Ridho
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Kuonrada's në Facebook. Pozicioni #2908252
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga KuonradaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kuonrada? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kuonrada? Voto për emrin tënd