Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Konrad

Është emri yt Konrad? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Koenraad
Variante:Curt
Djem me tinguj të ngjashëm:Koenraad, Kennard, Konrad., Kinnard, Kanrad, Kenward, Konraad, Kunard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kuonrada, Kinneret, Kamareta, Konrada, Ko Gwen Henriette, Kennert, Kineret, Kaia Naeema Ridho
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11410 Konrad's në Facebook. Pozicioni #5312
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore rumun emrat boy - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga KonradPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Konrad? Voto për emrin tënd


Është emri yt Konrad? Voto për emrin tënd