Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Curt

Është emri yt Curt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Konrad
Djem me tinguj të ngjashëm:Corrado, Cort, Corradeo, Cortie, Cuarto, Ceard, Creed, Ciardha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cordy, Caridad, Coretta, Cardea, Cordia, Creda, Cherette, Carayetta
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 72220 Curt's në Facebook. Pozicioni #1219
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1950
Komente nga CurtPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Curt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Curt? Voto për emrin tënd