Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cort

Është emri yt Cort? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Kort
Djem me tinguj të ngjashëm:Corrado, Curt, Corradeo, Cortie, Cuarto, Creed, Ceard, Ciardha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cordy, Caridad, Coretta, Cardea, Cordia, Creda, Cherette, Carayetta
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3560 Cort's në Facebook. Pozicioni #13328
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CortPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cort? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cort? Voto për emrin tënd