Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Creed

Është emri yt Creed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Corrado, Cort, Curt, Corradeo, Cortie, Cuarto, Ceard, Ciardha
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cordy, Caridad, Coretta, Cardea, Cordia, Creda, Cherette, Carayetta
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2160 Creed's në Facebook. Pozicioni #19423
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga CreedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Creed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Creed? Voto për emrin tënd