Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Conrad

Është emri yt Conrad? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Koenraad
Variante:Conrado
Djem me tinguj të ngjashëm:Conrado, Coenraad, Conrade, Cenehard, Conraad, Cinnard, Conrard, Coenrad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Conrada, Cinareet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 48170 Conrad's në Facebook. Pozicioni #1698
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1897
Komente nga ConradPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Conrad? Voto për emrin tënd


Është emri yt Conrad? Voto për emrin tënd