Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lizabeta

Është emri yt Lizabeta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lê Đức Việt, Lixbeth, Lê Quốc Việt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lizbeth, Lisbeth, Lizbet, Liesbeth, Lizabeth, Lisbet, Lyzbeth, Lizaveta
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Muhamed, Samed
Emrat e motrave:Dardana, Filloreta
Facebook:

+/- 20 Lizabeta's në Facebook. Pozicioni #601112
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Lizabeta


Lizabeta ( 19 vjeç) 2017-04-19
dua ta di kuptimin

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lizabeta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lizabeta? Voto për emrin tënd