Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lyzbeth

Është emri yt Lyzbeth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lê Đức Việt, Lixbeth, Lê Quốc Việt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lizbeth, Lisbeth, Lizbet, Liesbeth, Lizabeth, Lisbet, Lizaveta, Lizabeta
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Lyzbeth's në Facebook. Pozicioni #145536
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LyzbethPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lyzbeth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lyzbeth? Voto për emrin tënd