Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lizbeth

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lizbeth.
Është emri yt Lizbeth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elizabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Lê Đức Việt, Lixbeth, Lê Quốc Việt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lisbeth, Lizbet, Liesbeth, Lizabeth, Lisbet, Lyzbeth, Lizaveta, Lizabeta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 440 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 350 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 348 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 343 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 405 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 401 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18170 Lizbeth's në Facebook. Pozicioni #3672
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 spanjisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga LizbethPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lizbeth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lizbeth? Voto për emrin tënd