Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ermir

Është emri yt Ermir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ermira, Eurimar
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Miri
Emrat e vëllezërve:Ahmet, Erol
Emrat e motrave:Eliza, Gresa, Arjelda, Griselda, Dorina, Ami, Hyrije
Facebook:

+/- 1320 Ermir's në Facebook. Pozicioni #27962
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga ErmirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ermir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ermir? Voto për emrin tënd