Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arjelda

Është emri yt Arjelda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arglwydd
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aris Leidy, Arisleidy, Arcelida, Arislady
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Ari, Elda, Arush
Emrat e vëllezërve:Franc, Ermir
Emrat e motrave:Elona
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Arjelda


Arjelda ( 13 vjeç) 2019-07-29
Te gjithve u pelqen por eshte veshtire per ta shkruar ose shqiptuar

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arjelda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arjelda? Voto për emrin tënd