Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Franc

Është emri yt Franc? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Francesco, Franco, Francisco, Franz, Frankie, Frank, Frans
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Frances, Franci, Franceska, Fiorenza, Franziska, France, Francis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Arjelda
Facebook:

+/- 3805 Franc's në Facebook. Pozicioni #12653
Kategoritë:Popullore slloven emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga FrancPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Franc? Voto për emrin tënd


Është emri yt Franc? Voto për emrin tënd