Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erio

Është emri yt Erio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eri, Ear, Eero, Earo, Er, Erre, Erri, Earie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Era, Eurora, Ery, Eira, Erie, Eura, Eir, Eara
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 170 Erio's në Facebook. Pozicioni #123952
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga ErioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erio? Voto për emrin tënd