Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eero

Është emri yt Eero? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:ei rikr
Djem me tinguj të ngjashëm:Eri, Ear, Earo, Er, Erre, Erri, Earie, Earh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Era, Eurora, Ery, Eira, Erie, Eura, Eir, Eara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1675 Eero's në Facebook. Pozicioni #23471
Kategoritë:Emra finlandeze - Popullore fund emrat boy
Komente nga EeroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eero? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eero? Voto për emrin tënd