Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ermita

Është emri yt Ermita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Errando, Ermid, Erwin Winata, Ernout, Ernando, Ermed, Erwinanto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erinda, Ernita, Erandi, Ermete, Eranthe, Erineide, Ernawati, Eriantha
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Albijon, Segjan, Majlind, Kaspik
Emrat e motrave:Laonora, Erza, Nora, Era
Facebook:

+/- 200 Ermita's në Facebook. Pozicioni #109873
Kategoritë:
Komente nga ErmitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ermita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ermita? Voto për emrin tënd