Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ernawati

Është emri yt Ernawati? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Errando, Ermid, Erwin Winata, Ernout, Ernando, Ermed, Erwinanto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erinda, Ernita, Ermita, Erandi, Ermete, Eranthe, Erineide, Eriantha
Vlerësimi:
4/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1905 Ernawati's në Facebook. Pozicioni #21295
Kategoritë:Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga ErnawatiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ernawati? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ernawati? Voto për emrin tënd