Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Naomi

Është emri yt Naomi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Noemi, Noemie, Nomi, Noemin, Na'omi
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 436 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 200 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 195 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 192 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 382 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 378 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185915 Naomi's në Facebook. Pozicioni #544
Kategoritë:Emrat Hebreje - Top 100 Po emrat - Top 100 holandez emrat - Popullore Po emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore francez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga NaomiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Naomi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Naomi? Voto për emrin tënd