Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tiara

Është emri yt Tiara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Troi, Teodor, Troy, Tahir, Trey, Theodore, Terry, Tudor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tara, Teodora, Terra, Trea, Troya, Tyara, Torri, Tyathira
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, Tina, Tuana, Tiara, Tia
Emrat e vëllezërve:Tian, Djalë, Lian
Emrat e motrave:Erda, Erisa
Facebook:

+/- 44350 Tiara's në Facebook. Pozicioni #1811
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 indonezian emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat me vlerësimin më të lartë
Komente nga Tiara


Tiara ( 23 vjeç) 2015-09-29
Nga vjen dhe qfar kuptiki ka
Tiara 2016-03-19
Emer me pelqen Tiara ama sa me duket eshte nje mbretresh nga Greqia kam dyshim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tiara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tiara? Voto për emrin tënd