Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Susanna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Susanna.
Është emri yt Susanna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zambak uji
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Sanna, Sanne, Sanneke, Sannie, Sanny, Shoshannah, Sousanna, Sue, Susan, Susannah, Susanne, Susie, Suzan, Suzana, Suzanna, Suzanne, Suze, Suzette, Suzy, Zanna, Syuzanna, Σουσαννα
Djem me tinguj të ngjashëm:Sinan, Sion, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 107 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 62 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 99 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35490 Susanna's në Facebook. Pozicioni #2130
Kategoritë:Top 100 fund emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore fund emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë
Komente nga SusannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Susanna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Susanna? Voto për emrin tënd