Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Susan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Susan.
Është emri yt Susan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zambak uji
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Susanna
Variante:Siusan, Suelita, Sukey, Сузана
Djem me tinguj të ngjashëm:Sion, Sinan, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 230 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 126 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 125 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 125 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 209 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 206 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1282935 Susan's në Facebook. Pozicioni #52
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore danez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1942
Komente nga SusanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Susan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Susan? Voto për emrin tënd