Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Susanne

Është emri yt Susanne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Susanna
Djem me tinguj të ngjashëm:Sion, Sinan, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 227 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 140 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 140 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 138 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 218 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 216 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 57420 Susanne's në Facebook. Pozicioni #1489
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 danez emrat - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Emrat popullore daneze 2010 - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga SusannePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Susanne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Susanne? Voto për emrin tënd