Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Henning

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Henning.
Është emri yt Henning? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hendrik
Djem me tinguj të ngjashëm:Hamza, Hamsa, Hanes, Hank, Hanke, Himesh, Henk, Heinz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hansi, Hanik, Henka, Hinke, Hamako, Huong, Hang, Hyun-Jae
Vlerësimi:
4/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7270 Henning's në Facebook. Pozicioni #7583
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore danez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga HenningPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henning? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henning? Voto për emrin tënd