Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hannes

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hannes.
Është emri yt Hannes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Hamza, Hamsa, Hanes, Hank, Hanke, Himesh, Henk, Henning
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hansi, Hanik, Henka, Hinke, Hamako, Huong, Hang, Hyun-Jae
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13970 Hannes's në Facebook. Pozicioni #4528
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga HannesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hannes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hannes? Voto për emrin tënd