Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Huong

Është emri yt Huong? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hamza, Hamsa, Hanes, Hank, Hanke, Himesh, Henk, Henning
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hansi, Hanik, Henka, Hinke, Hamako, Hang, Hyun-Jae, Huang
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 51 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17470 Huong's në Facebook. Pozicioni #3783
Kategoritë:Emrat Vietnamisht - Popullore vietnamisht emrat vajzë
Komente nga HuongPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Huong? Voto për emrin tënd


Është emri yt Huong? Voto për emrin tënd