Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aline

Është emri yt Aline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alina
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alina, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 430 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 287 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 289 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 284 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 413 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 407 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33950 Aline's në Facebook. Pozicioni #2210
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 portugalisht emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga AlinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aline? Voto për emrin tënd