Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Edvin

Është emri yt Edvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Edivan, Edvan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edvina, Edbin, Edivania, Edvânia, Edvania, Edvyn
Vlerësimi:
5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Sindi Ramaj
Facebook:

+/- 3915 Edvin's në Facebook. Pozicioni #12377
Kategoritë: - Emrat suedeze 2010 Top 200
Komente nga EdvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Edvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Edvin? Voto për emrin tënd