Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alejandro

Është emri yt Alejandro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexander
Djem me tinguj të ngjashëm:Alessandro, Alexander, Alexandru, Alexandro, Aleksander, Alexandre, Aleksandar, Aleksandr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alessandra, Alexandra, Aleksandra, Alexanderia, Alejandria, Alexandrya, Alexzandria, Alexandrea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 213 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 162 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 160 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 157 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 197 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 193 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 138170 Alejandro's në Facebook. Pozicioni #717
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 spanjisht emrat - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1944
Komente nga AlejandroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alejandro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alejandro? Voto për emrin tënd